خیلی حالگیری

- خیلی حالگیری اگر بعداز یکساعت معطلی پشت در دفتر مدیر وقتی نوبتت بشه بری جلوی میز رئیس و تعارفت کنه که بنشینی و مطلبت را شروع کنی - تلفنش زنگ بزنه و نیمساعت پشت خط تلفن اراجیف بگن و جلوی روی شما که کارت مهمه بخوان خوشو بش کنند.
- خیلی حالگیری اگر نیمساعت توی صف نانوایی باشی تا نوبتت بشه و دوتا نون جلوت بذاره -  کل دارودسته نانوا هوس کنند ۲۰ دقیقه برن صبحانه میل کنند و معطل بشی.
- خیلی حالگیری اگر پشت دستگاه باجه خودپرداز کارتت را توی دستگاه بذاری و مامور بانک بهت بگه  سیستم را میخواد شارژ کنه و ۲۰ دقیقه پیغام (مدیریت سیستم) را بخوانی و معطل بشی.
- خیلی حالگیری اگر بری توی صف پمپ بنزین و بعد از ۱۱ خودرو قرار بگیری تا نوبتت بشه و کارتت را بذاری توی دستگاه - دستگاههای پمپ را خاموش کنن و بهت بگن صبر کن شیفت گردونه و میخوان شمارههای پمپهای را ثبت کنند و ۲۰ دقیقه معطل اینکار باشی.
- خیلی حالگیری اگر توی صف بانک باشی بعداز ۸ نفر که با متانت کارهاشون انجام بشه و تا نوبت شما برسه و چکت دست کارمند باشه و بهت بگه با عرض معذرت -  سیستم جواب نمیده / برق رفته / ی کارمند ۱۵ بسته انواع اسکناس شلخته را از پشت باجه به کارمنده بده بگه اینها را چک کن برای فلانی که فامیل و سفارش شده ی رئیس محترم بانکه به حسابش ببر و  .... .

شما در چنین وضعیتی چه عکس العملی نشان میدهید؟

/ 3 نظر / 11 بازدید
ساناز منوچهری ( بهار خانوم )

سلام مجدد واما در مورد مطلب وبتون سی دی اعصابم حسابی خش دار میشه البته ممکن هم هست دیگه جونم به اینجام برسه و صدای که نباید ازم در بیاد در بیاد در مورد این مطلب خوبتم مرسی کاش اونای که باید بخونن بخونن و بدونن رعایت حقوق شهروندی چقدر میتونه پیامد مثبت و بعضا منفی به همراه داشته باشه مرسی فعلا تا بعد....[گل][خداحافظ]

شبنم

سلام دوست عزیز همانطور که خواستی در لینک وبلاگم قرار گرفتی موفق باشی.لینکم کن