کتابها را گوش کنید.

گفتم که پدیده ها و روابط پیرامون شما مرتبا در حال تغییر و تحول اساسی است.بنابراین قراردادهای قبلی را میتوانید دور بریزید. ( از این به بعد کتابها را گوش کنید ) بزودی سلولهای فکری که حاوی علوم جدید است اختراع خواهند شد که با خوردن یا تزریق و یا پیوند به عضوی از بدن میتوانید علوم جدیدی را دریافت کنید! این ایده از ترکیب تکنولوژی جدید mp3 و همچنین علم پزشکی و بیوتکنولوژی استفاده کرده میان بری را برای یادگیری مغزی و انتقال اطلاعات به ذخیره های مغزی انسانها را خواهند ساخت. (یادتان باشد این ایده را کی به شما دادم .)

کسانی که وقت کافی یا شرایط مناسب برای خواندن مستقیم کتاب ندارند می توانند از کتاب های صوتی موجود در اینسایت زیر استفاده کرده و هنگام استراحت، هنگام سفر با اتومبیل، اتوبوس، مترو، هنگام انتظار و حتی پیش از خواب به این فایل های صوتی گوش کنند!

فرمت تمام فایل های صوتی ام پی تری می باشد و می توان این فایل ها را در کامپیوتر، پلیر و تمام موبایل هایی که قابلیت پخش فایل های ام پی تری دارند اجرا کرد
.

تعدادی از کتاب های منتخب در صفحه اصلی سایت قرار گرفته اند. برای دسترسی به آرشیو کامل کتاب ها می توانید از لینک های موجود در سایت استفاده کنید:

http://audiobook.blogfa.com/

 

/ 0 نظر / 17 بازدید